Lina
lina

Lina, czarodziejka walka ze świata techno-magii, która straciła swoje ciało w czasie okrutnej walki i pragnie przywrócić swój normalny wygląd.Jest gotowa pracować dla Ciebie, jeśli pomożesz jej naładować magiczne urządzenie. Lina może uzyskać dostęp do czterech różnych umiejętności opartych na lodzie oraz do umiejętności technologicznych.

 

Umiejętności:

chargersŁadowarka

Ustawia kilka ładowarek na polu bitwy, które dają manę i szał. Każda jednostka, która podniesie ładowarkę otrzymuje 1 punkt akcji (AP).

 

gizmoGizmo

Przywołuje mechanicznego stwora na pole bitwy, który atakuje wrogie cele, rozprasza magię i modyfikuje punkty akcji przyjaciela i wroga.

 

iceorbLodowa Kula

Przywołuje na pole bitwy potężną jednostkę bojową nazywaną Lodową Kulą.

 

 

icethornsLodowe Kolce

Otacza obszar trzech komórek kruchymi lodowymi cierniami.

 

 

Żniwiarz
reaper

Straszny i potężny Strażnik Świątyni Czasu, poszukuje zaginionego Symbolu Gwardii. Pomóż mu i Duchowi Śmierci a będzie Ci służył. Potęga w czasu i przestrzeni, a także życia i śmierci sprawia, że Żniwiarz jest całkiem użytecznym pomocnikiem. Żniwiarz może uzyskać dostęp do czterech różnych umiejętności zmieniających czas i umiejętności nekromanckich.

 

Umiejętności:

blackholeCzarna dziura

Zadaje zmienną ilość uszkodzeń astralnych wszystkim wrogim celom. Im niższe morale przeciwnika, tym większe będą szkody docelowe.

 

ragedrainingOpróżnienie Szału

Zadaje zmienną ilość uszkodzeń astralnych i wysysa szał wszystkim wrogim ceom w obszarze 19-stu pól.

 

souldrainingWysysanie Duszy

Wysysa duszę przez cel, zabijając określony procent żołnierzy w jednostce. Efekty dotyczy jedynie stworzeń.

 

timebackPrzywrócenie Czasu

Przywraca jednostkę do położenia, które było zajmowane przez nią na początku poprzedniej tury.

 

 

Sleem
sleem

 
Sleem, następca tronu Wielkiego Bagna. Nazwie Cię swoim przyjacielem, jeśli będziesz karmić go jadowitymi stworzeniami. Sleem może uzyskać dostęp do czterech różnych trujących i magicznych umiejętności.

 

Umiejętności:

cloudofpoisonChmura trucizny

Przywołuje chmurę trucizny, która porusza się po polu bitwy w kierunku wrogich celów. Chmura zadaje zmienną ilość obrażeń od trucizny dla wszystkich celów w jej obrębie.

 

evilshoalŁawica

Przywołuje pięć dużych ryb, które zadają zmienną ilość uszkodzeń wszystkim celom znajdującym się na ich drodze.

 

glotsarmorZbroja Glota

Otacza przyjazną jednostka magicznym polem, które pochłania określoną ilość obrażeń. Choć jest to świetna obrona, to pole nie pozwala jednostce na poruszanie się.

 

poisonousspitTrujące Splunięcie

Ataki na cel trującym śluzem, zadając zmienną ilość obrażeń i zatruwają cel. Zatrute cele zadają mniejsze obrażenia oraz otrzymują obrażenia od trucizny w każdej turze.

 

 

Zerock
zerock

Zerock był bronią stworzona z odłamków Czarnej Gwiazdy w celu wyeliminowania magów. Jest najlepszym zabójcą magów, ponieważ jest odporny na wszelkiego rodzaju magię. Zerock będzie posłuszny, jeśli zabijesz dla niego mały oddział magów. Zerock może uzyskać dostęp do czterech różnych ziemnych i ostrych umiejętności.

 

Umiejętności:

rockfallDeszcz Kamieni

Rzuca deszcz kamiennych ostrzy, zadając zmienną ilość obrażeń wszystkim wrogim celom w obszarze selekcji. Skierowane w magów zadają podwójne obrażenia.

 

smashingswordSmashing Miecz

Zmienia z kamienia na ostrze, zadając zmienną ilość obrażeń dla celu. Jeśli przeciwnik jest magiem, uszkodzenie to jest podwojone.

 

stonewallKamienna ściana

Ustawia kamienny mur na polu bitwy, który będzie stać do momentu zniszczenia lub do momentu jego wygaśnięcia. Kamień ściana ma zmienną ilość obrony.

 

undergroundbladesPodziemne Ostrza

Wstrząsa polem bitwy podczas przywoływania ostrych kamiennych ostrzy. Ostrza te zadają zmienną ilość obrażeń wszystkim wrogim celom.